Akce pro děti

Nedělní škola pro děti

Nedělní škola pro děti se koná každou neděli souběžně s bohoslužbami. V nedělní škole se děti zábavnou a názornou formou seznamují s biblickými příběhy, hrají různé hry, tvoří a zpívají. Zároveň také připravují programy na svá vystoupení, která probíhají především v rámci svátečních sborových shromáždění na Vánoce, Velikonoce, Slavnost díkůvzdání a Den matek.


Dětský letní tábor

Již více než 40 let organizujeme letní tábory pro děti ve věku od 6 do 15 let. Letošní tábor se uskuteční v termínu od 28. 7. do 4. 8. 2018 v táborové osadě Krasnov v Českém ráji. Pro děti připravujeme ve spolupráci s baptistickým sborem v Praze 4 Na Topolce celotáborovou hru na motivy knížky "Cesta kolem světa za 80 dní".

Níže naleznete odkaz ke stažení Přihlášky na tábor, kterou v případě zájmu o účast vašeho dítěte či dětí na táboře vyplňte a zašlete e-mailem na hejzlar@kodaplegal.cz nejpozději do 15. 6. 2018. Ve stejném termínu prosím uhraďte zálohu ve výši 500,- Kč / dítě na účet uvedený v přihlášce.

K přihlášce přiložte vyplněný a potvrzený Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, při nástupu na tábor je dále nutno předložit Nástupní list (včetně karty pojištěnce zdravotní pojišťovny a očkovacího průkazu) - viz odkazy níže.

Důležité upozornění: tento rok budou děti ubytované v chatkách, nezapomeňte na spacáky. Přibalte také ešus, příbor a hrnek na pití, oproti minulému roku se těšíme na "přírodnější" způsob táboření. Děti vybavte zejména oblečením a obuví do sucha i do deště, toaletním papírem, plavkami a batůžkem na výlety. Případné další instrukce budeme rozesílat rodičům přihlášených dětí e-mailem před začátkem tábora.

Tábor začíná 28. 7. v 17 hodin - děti si vyzvedáváme od zákonných zástupců přímo na místě tábořiště a tamtéž je vracíme 4. 8. zhruba v 9 hodin dopoledne.


Fotogalerie z dřívějších akcí