Akce pro děti

Nedělní škola pro děti

Nedělní škola pro děti se koná každou neděli souběžně s bohoslužbami. V nedělní škole se děti zábavnou a názornou formou seznamují s biblickými příběhy, hrají různé hry, tvoří a zpívají. Zároveň také připravují programy na svá vystoupení, která probíhají především v rámci svátečních sborových shromáždění na Vánoce, Velikonoce, Slavnost díkůvzdání a Den matek.


Dětský letní tábor

Již více než 40 let organizujeme letní tábory pro děti ve věku od 6 do 15 let. V roce 2018 se tábor uskutečnil v Českém ráji v táborové osadě Krasnov s celotáborovou hrou na motivy knížky "Cesta kolem světa za 80 dní".

Informace týkající se letošního tábora:

Termín: 20. - 27. července 2019

Místo: Táborová základna YMCA Pastviny (Orlické hory) - viz www.letohrad.ymca.cz

Pro děti připravujeme ve spolupráci s baptistickým sborem Na Topolce celotáborovou hru volně na motivy knížky Lovci mamutů.

Táborová základna se nachází u vodní nádrže Pastviny v Orlických horách. Věříme, že se jedná o místo, které bude pro náš tábor opět dobrým zázemím i výchozím bodem pro výlety a bojovky, tentokrát i s přidanou hodnotou v podobě blízké přehrady s možností koupání a dalších vodních aktivit.

Na základě rezervací již byla naplněna kapacita tábora. Rodiče, kteří takto přihlásili své děti, prosíme nejpozději do 15. 6. 2019 o vyplnění a doručení přihlášky (viz níže). Ve stejném termínu prosím uhraďte zálohu ve výši 500,- Kč / dítě na účet uvedený v přihlášce.

Děti vybavte zejména oblečením a obuví do sucha i do deště, toaletním papírem, plavkami a batůžkem na výlety. Zároveň prosíme o respektování zákazu mobilů. Bližší informace (včetně informací k nástupu na tábor s možností společné dopravy) naleznete v přihlášce.

Případné další instrukce budeme rozesílat rodičům přihlášených dětí e-mailem před začátkem tábora.


Prázdninová letní biblická škola 2019

V termínu 1. - 4. července 2019 pořádáme v našem sborovém domě v Liberci příměstský tábor s názvem "Prázdninová letní biblická škola". Jedná se o volnočasový program pro děti ve věku od 6 do 14 let. Každý den bude pro děti připraven pestrý program na téma Josef v Egyptě, včetně "etické dílny" (seznamování s křesťanskými hodnotami na základě biblického příběhu), procvičování angličtiny, tvůrčích aktivit a kooperativních her. Důležitou součástí celého programu je také zpěv dětských písniček, spirituálů a anglických výukových "songů". Pro děti bude zajištěno občerstvení (včetně společného oběda) s pitným režimem. Akce je zdarma, nicméně za dobrovolné příspěvky na pokrytí nákladů budeme vděční - můžete je předat kazateli Radku Pospíšilovi či zaslat na účet sboru.

V případě zájmu o účast vašich dětí na této akci zašlete přihlášku nejpozději do 15. 6. 2019 na adresu: Sbor BJB v Liberci, Malé nám. 7, 460 01 Liberec. Bližší informace vám rádi poskytneme na tel. 776 619 670 nebo e-mailem: baptisteliberec@gmail.com.


Fotogalerie z dřívějších akcí

Dětský tábor 2018 (Krasnov, Český ráj):

Dětský tábor 2017 (Jiřetín pod Jedlovou):