Plánované akce

Velikonoce 2018


Futsalový turnaj OLE CUP 2018

Zveme všechny příznivce futsalu na turnaj OLECUP,
který se uskuteční v areálu liberecké Home Credit Areny v sobotu 16. 6. 2018. Vytvořte tým a přihlaste se - budeme se těšit na vaši účast! 

Navazujeme na bohatou, byť už poněkud zaprášenou, tradici turnaje OLECUP, který vznikl v devadesátých letech minulého století. Turnaj je tradičně otevřen nejen týmům z různých baptistických sborů z ČR i ze Slovenska, ale také i týmům ze sborů z jiných církví či jakkoli jinak zformovaným týmům, které se včas přihlásí. Motto: Nenechte nad svým špekem zapadnout slunce!


(V případě účasti týmu z větší vzdálenosti od Liberce můžeme po předchozí dohodě zajistit od pátku 15. 6. zázemí s ubytováním.)

Návštěva ze Zdolbuniva (Ukrajina)

Ve dnech 13. - 14. 4. 2018 budeme hostit pěvecký sbor z baptistického sboru z ukrajinského Zdolbuniva. V minulém roce se uskutečnil zájezd spolku Exulant do volyňské oblasti, při kterém proběhla také i návštěva sboru ve Zdolbunivu. Místní (více než třicetičlenný) pěvecký sbor následně přijal pozvání, aby "na oplátku" navštívil baptistické sbory v České republice. V rámci této cesty proběhne jeho vystoupení také i u nás, a to v pátek 13. 4. od 18 hod. O den později plánujeme společný výlet na Ještěd.


Výlet sboru do Heidenau (Německo)


Sborová dovolená 2018